Rozvrhy hodin kolektivních předmětů ve školním roce 2019 - 2020


Rozvrh hudební kolektivní výuky, školní rok 2019/2020

HUDEBNÍ NAUKY


Hlavní budova Nerudova 648 

                               den                       čas                               vyučující


PHV A                   pondělí                 16.30 – 17.15                Kateřina Klváčková

PHV B                   čtvrtek                  16.30 – 17.15                Kateřina Sluková

1. A                        pondělí                14.15 – 15.00                Josef Svoboda

1. B                        úterý                    15.50 – 16.35                Josef Svoboda

1. C                       středa                   15.30 – 16.15                Josef Čechtický

2. ročník                středa                   13.30 – 14.15                Josef Svoboda

3. ročník                středa                   14.20 – 15.05                Josef Svoboda

4. ročník                úterý                     15.00 – 15.45                Josef Svoboda

1. –  4. ročník        pondělí                 15.05 – 15.50                Josef Svoboda
(starší žáci)


Hudební nauka pobočka ZŠ Planá nad Lužnicí - pozor změna!

1. a 2. ročník      středa                   14.25 – 15.00                    Kateřina Klváčková

3. a 4. ročník      středa                   15.15 – 15.50                    Kateřina Klváčková


Orchestry a pěvecký sbor


Smyčcový orchestr           pondělí                 17.00 – 17.45   Marcela Malinová ​
                                                                                                  Helena Pokutová

Pěvecký sbor                     středa                   16.20 – 17.50   Josef Čechtický

Dechový orchestr              pátek                    15.00 – 15.45   Richard Mlázovský

Music Stars                        pátek                    16.00 – 16.45   Ivana Zelenková



 

Výtvarný obor, ZUŠ Sezimovo Ústí

1. patro — č. 50
den čas skupina vyučující
pondělí 13.30 - 15.45 pondělí I Eva Volfová
16.00 - 18.15 pondělí II Eva Volfová
úterý 14.30 - 16.45 úterý I

Eva Volfová

středa 13.30 - 15.45 středa I Alžběta Horynová
16.00 - 18.15 středa II Alžběta Horynová
čtvrtek 13.30 - 15.45 čtvrtek I Alžběta Horynová
16.00 - 18.15 čtvrtek II Alžběta Horynová
pátek 14.00 - 16.15 pátek I Alžběta Horynová

Taneční a Dramatický obor, ZUŠ Sezimovo Ústí

1. patro — č. 74
  den a čas ročník vyučující
Dramaťák úterý  14.00 - 15.30 mladší žáci Jana Hubka-Vanýsková
úterý  16.00 - 18.15 starší žáci Jana Hubka-Vanýsková
Tanec pondělí  17.00 - 18.30 starší žáci

Drahomíra Štěrbová 
(zástup Petra Bártová - pondělí
Jana Hubka-Vanýsková - středa)

středa    13.30 - 15.00 mladší žáci
středa    15.30 - 17.00 starší žáci

 

Taneční obor, ZŠ Malšice

  den a čas ročník vyučující
ZŠ Malšice
Tanec 13.20 - 14.50 mladší žáci Drahomíra Štěrbová, (zástup Petra Bártová)