Rozvrhy hodin kolektivních předmětů ve školním roce 2020 - 2021

HUDEBNÍ NAUKA

Hlavní budova 

den

čas

vyučující

PHV A

pondělí

16.30 – 17.15

Kateřina Klváčková

PHV B

čtvrtek

16.30 – 17.15 

Kateřina Sluková

1. A

pondělí

13.45 – 14.30

Josef Svoboda

1. B

úterý

15.30 – 16.15 

Kamila Podhradská

1. C + 2. přípravný

středa

14.40 – 15.25

Josef Čechtický

2. A

pondělí

15.35 – 16.20

Josef Svoboda

2. B středa 13.45 – 14.30 Josef Svoboda

3. A

pondělí

14.40 – 15.25

Josef Svoboda

3. B úterý 16.30 – 17.15  Kamila Podhradská

4. ročník

středa

16.30 – 17.15

Josef Svoboda

starší žáci, 1.,2. ročník 9+

středa

15.35 – 16.20

Josef Svoboda

Hudební nauka pobočka ZŠ Planá nad Lužnicí

 

den

čas

vyučující

1. a 2. ročník

středa

14.25 – 15.10

Kateřina Klváčková

3. a 4. ročník

středa

15.15 – 15.50

Kateřina Klváčková

 

ORCHESTRY A PĚVECKÝ SBOR

  den čas vyučující

Smyčcový orchestr

pondělí

16.30 – 18.00

Marcela Malinová, Helena Pokutová

Pěvecký sbor Fénix

středa

15.35 – 17.05

Josef Čechtický

Orchestr Zušband

pátek

15.00 – 16.00

Richard Mlázovský, Petr Randlík

Music Stars

pátek

16.00 – 17.30

Ivana Zelenková. Dominik Hloušek

 

VÝTVARNÝ OBOR

den

čas

skupina

vyučující

pondělí

13.30 - 15.45

pondělí I

Eva Volfová

 

16.00 - 18.15

pondělí II

Eva Volfová

úterý

14.00 - 16.15

úterý I

Eva Volfová

středa

13.30 - 15.45

středa I

Alžběta Horynová

 

16.00 - 18.15

středa II

Alžběta Horynová

čtvrtek

14.00 - 16.15

čtvrtek I

Alžběta Horynová

 

16.30 - 18.45

čtvrtek II

Alžběta Horynová

pátek

15.00 - 17.15

pátek I

Alžběta Horynová

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

Dramatický obor

 

 

 

den čas ročník vyučující
úterý 14.00 - 15.30 mladší žáci Jana Hubka-Vanýsková
  16.00 - 18.15 starší žáci Jana Hubka-Vanýsková
středa 14.00 - 15.30 mladší žáci Jana Hubka-Vanýsková
  16.00 - 18.15 starší žáci Jana Hubka-Vanýsková

 

TANEČNÍ OBOR
výuka probíhá dvakrát týdně

den čas ročník vyučující
pondělí 14.00 - 14.45 taneční přípravka

Markéta Švecová

  14.55 - 16.25 mladší žáci Markéta Švecová
  16.35 - 18.05 starší žáci Markéta Švecová
čtvrtek 14.00 - 14.45 taneční přípravka Markéta Švecová
  14.55 - 16.25 mladší žáci Markéta Švecová
  16.35 - 18.05 starší žáci Markéta Švecová