Rozvrhy hodin kolektivních předmětů ve školním roce 2021 - 2022

HUDEBNÍ NAUKA

Hlavní budova 

den

čas

vyučující

PHV A

pondělí

16.30 – 17.15

Iva Randlíková

PHV B

čtvrtek

16.30 – 17.15 

Kateřina Klváčková

1. A

pondělí

13.45 – 14.30

Iva Randlíková

1. B

středa

15.35 – 16.20 

Iva Randlíková

1. C + 2. přípravný

středa

14.40 – 15.25

Josef Čechtický

2. A

pondělí

14.40 – 15.25

Iva Randlíková

2. B středa 13.45 – 14.30 Josef Čechtický

3. A

pondělí

15.35 – 16.20

Iva Randlíková

3. B úterý 15.15 – 16.00  Josef Svoboda

4. ročník

úterý

16.15 – 17.00

Josef Svoboda

starší žáci, 1.,2. ročník 9+

středa

16.30 – 17.15

Iva Randlíková

Hudební nauka pobočka ZŠ Planá nad Lužnicí

 

den

čas

vyučující

1. a 2. ročník

středa

14.25 – 15.10

Kateřina Klváčková

3. a 4. ročník

středa

15.15 – 16.00

Kateřina Klváčková

 

ORCHESTRY A PĚVECKÝ SBOR - bude upřesněno v prvním záříjovém týdnu

  den čas vyučující

Smyčcový orchestr

pondělí

16.30 – 18.00

Marcela Malinová, Helena Pokutová

Pěvecký sbor Fénix

středa

15.30 – 17.00

Josef Čechtický

Orchestr Zušband

pátek

15.30 – 16.15

Richard Mlázovský

Orchestr mladší žáci pátek 14.30 – 15.15 Petr Randlík, Jakub Řeřicha

Music Stars

pátek

16.00 – 16.45

Ivana Zelenková, Matěj Bok

 

VÝTVARNÝ OBOR

den

čas

skupina

vyučující

pondělí

13.40 - 15.55

pondělí I

Eva Volfová

 

16.20 - 18.35

pondělí II

Eva Volfová

úterý

15.00 - 17.15

úterý I

Eva Volfová

středa

14.00 - 16.15

středa I

Alžběta Horynová

 

16.30 - 18.45

středa II

Alžběta Horynová

čtvrtek

14.00 - 16.15

čtvrtek I

Alžběta Horynová

 

16.30 - 18.45

čtvrtek II

Alžběta Horynová

pátek

15.00 - 17.15

pátek I

Alžběta Horynová

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

Dramatický obor

 

 

 

den čas ročník vyučující
úterý 14.00 - 15.30 mladší žáci Jana Hubka-Vanýsková
  16.00 - 18.15 starší žáci Jana Hubka-Vanýsková
středa 14.00 - 15.30 mladší žáci Jana Hubka-Vanýsková
  16.00 - 18.15 starší žáci Jana Hubka-Vanýsková

 

TANEČNÍ OBOR
výuka probíhá dvakrát týdně

den čas ročník vyučující
pondělí 14.00 - 14.45 mladší žáci I.

Markéta Švecová

  14.55 - 16.25 mladší žáci II. Markéta Švecová
  16.30 - 18.00 starší žáci Markéta Švecová
čtvrtek 14.00 - 14.45 mladší žáci I. Markéta Švecová
  14.55 - 16.25 mladší žáci II. Markéta Švecová
  16.30 - 18.00 starší žáci Markéta Švecová
  18.00 - 19.30 gymnastika Kristýna Ševčíková