Akce školy
Kdy | Název |
---|---|
Út. 19. 3. 2024 9:00 – 15:00 | OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE - kytara ZUŠ Soběslav |
St. 20. 3. 2024 17:30 – 18:30 | TŘÍDNÍ VEČER ŽÁKŮ ze třídy Petra Randlíka Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Čt. 21. 3. 2024 18:00 – 19:00 | AKORDEONOVÝ KONCERT ZUŠ Dobřany |
Čt. 21. 3. 2024 18:00 – 19:00 | TŘÍDNÍ VEČER ŽÁKŮ ZE TŘÍDY MARCELY MALINOVÉ Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Po. 25. 3. 2024 17:30 – 19:00 | VELIKONOČNÍ TŘÍDNÍ VEČER žáků ze třídy Hany Boháčové Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Čt. 28. 3. 2024 | Velikonoční prázdniny |
Pá. 29. 3. 2024 | Velký pátek |
Po. 1. 4. 2024 | Velikonoční pondělí |
Čt. 4. 4. 2024 9:00 – Pá. 5. 4. 2024 19:00 | SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VÝTVARNÉHO OBORU - krajské kolo ZUŠ Třeboň - Dům Štěpánka Netolického Třeboň. |
Út. 9. 4. 2024 17:00 – 18:00 | TŘÍDNÍ VEČER ŽÁKŮ pěvecké třídy Radka Martince Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Pá. 12. 4. 2024 17:30 – 18:30 | TŘÍDNÍ VEČER ŽÁKŮ klavírní třídy Yany Vashchuk Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
So. 13. 4. 2024 8:00 – 14:00 | MIA Festival Sportovní hala Mír, Tábor |
So. 13. 4. 2024 12:00 – 19:00 | Koncert Jihočeského violoncellového orchestru Suchdol nad Lužnicí |
Ne. 14. 4. 2024 7:00 – 18:00 | CZECH DANCE TOUR Sportovní hala, Jindřichův Hradec |
St. 17. 4. 2024 17:00 – 19:00 | TŘÍDNÍ VEČER žáků Dany Mužíkové Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Po. 22. 4. 2024 18:00 – 20:00 | KONCERT PRO SVĚTLUŠKU Divadlo O. Nedbala Tábor |
Čt. 25. 4. 2024 17:00 – 19:00 | KONCERT ABSOLVENTŮ FLÉTNOVÉ TŘÍDY Marie Pekové kostel Povýšení svatého Kříže Sezimovo Ústí |
Pá. 26. 4. 2024 10:00 – 19:00 | POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA dětských pěveckých sborů Choralia Magna Konzervatoř České Budějovice |
Pá. 26. 4. 2024 19:00 – 21:00 | KONCERT MUSIC STARS ZUŠ SEZIMOVO ÚSTÍ Sokolovna Planá nad Lužnicí |
So. 27. 4. 2024 9:00 – 12:00 | 12. ROČNÍK JINDŘICHOHRADECKÉ AKORDEONOVÉ PŘEHLÍDKY KD Střelnice Jindřichův Hradec |
St. 1. 5. 2024 | Svátek práce |
Út. 7. 5. 2024 18:30 – 20:00 | KONCERT ÚSTŘEDNÍ HUDBY AČR - sólista Jaroslav Pokuta Rudolfinum, Praha |
St. 8. 5. 2024 | Den vítězství |
Čt. 9. 5. 2024 9:00 – 19:00 | 47. MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ V PULE Chorvatsko - Pula |
So. 11. 5. 2024 13:00 – 19:00 | Koncert Jihočeského violoncellového orchestru Spektrum Sezimovo Ústí |
Čt. 16. 5. 2024 17:00 – 19:00 | VERNISÁŽ VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ SEZIMOVO ÚSTÍ Spektrum, foyer |
St. 22. 5. 2024 17:30 – 18:20 | TŘÍDNÍ VEČER ŽÁKŮ klavírní třídy Daniely Lange Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Čt. 23. 5. 2024 17:00 – 18:00 | TŘÍDNÍ VEČER ŽÁKŮ ze třídy Jakuba Řeřichy Hlavní budova - Koncertní sál ZUŠ |
Ne. 26. 5. 2024 8:00 – 20:00 | MIA Festival - finále Lucerna, Praha |
Čt. 30. 5. 2024 16:00 – 21:30 | Zájezd LDO do Divadla Minor Praha - Záhada Hlavolamu Divadlo Minor Praha |
Čt. 30. 5. 2024 18:00 – 19:00 | ABSOLVENTSKÝ VEČER ŽÁKŮ ZUŠ Galerie Spektrum Sezimovo Ústí |
So. 15. 6. 2024 10:00 – 17:00 | MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ DOBŘANY Dobřany |
St. 19. 6. 2024 20:30 – 21:30 | LETNÍ TANEČNÍ GALAVEČER - ve spolupráci s Codou Letní kino, Sezimovo Ústí |
Čt. 20. 6. 2024 16:00 – 21:30 | Zájezd LDO do Divadla Minor Praha - Robin Hood Divadlo Minor Praha |
So. 29. 6. 2024 – Ne. 1. 9. 2024 | Hlavní prázdniny |
Pá. 5. 7. 2024 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje |
So. 6. 7. 2024 | Den upálení mistra Jana Husa |